Zariadenia na čistenie dlažby
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Zariadenia na čistenie dlažby
05.09.2019

Zariadenia na čistenie dlažbyVďaka svojim vlastnostiam, atraktívnej cene a dostupnosti sú dlažobné kamene jedným z najčastejšie zvolených povrchových materiálov na kladenie príjazdových ciest, chodníkov, chodníkov alebo terás. Bohužiaľ, rovnako ako akýkoľvek iný materiál, je vystavený nečistotám, výkvetom rastlín v priestoroch medzi kockami alebo sivý pod vplyvom poveternostných podmienok. Našťastie na trhu existuje veľa zariadení, ktoré vám pomôžu udržiavať ich v čistote.

Umývanie neimpregnovaných dlaždícNechránené dlaždice absorbujú nečistoty ako špongia. Nedostatok ochrannej vrstvy spôsobuje, že kocka sa počas zrážok a nepriaznivých poveternostných podmienok rýchlo siví a absorbuje oleje, benzín a ďalšie chemikálie z vozidiel, tuk z grilovaných jedál alebo iné pretrvávajúce nečistoty cez otvorené póry.

Aby ste účinne vyčistili neimpregnované dláždené kamene, investujte do špeciálneho prenikajúceho dláždeného dláždeného kameňa, ktorý prenikne dláždenými kameňmi a zmyje všetky nečistoty. Funguje to tu, medzi ostatnými aktívna pena na čistenie vozovky Tornado Nano-Tech. Tento prípravok nielen vyčistí, ale aj osvieži vzhľad povrchu a obnoví pôvodnú farbu.

V závislosti od odporúčaní výrobcu a zariadenia sa čistiaci prostriedok na kocky môže natrieť vlhkou kefou alebo tlakovou umývačkou.

Umývané impregnované dlažobné kockyAk sme investovali do impregnovaných dlažbových kameňov vopred, ich čistenie bude oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Chránený povrch kocky bude brániť alebo dokonca zabrániť prenikaniu nečistôt do pórov dláždených dlaždíc a akékoľvek povrchové nečistoty sa dajú ľahko vyčistiť vodou distribuovanou tlakovou umývačkou. Môžeme pridať jemný čistiaci prostriedok - napríklad tekutý prostriedok na umývanie riadu. Kefa s hrubými štetinami bude tiež dobre fungovať na čistenie impregnovaného členku. Čistič kocky Glostar.

> Odstrániť mach a rastliny z vesmíru medzi kockamiĎalším problémom na chodníku je rast lišajníkov, burín a machov, ktorý je dychtivo rastú v kĺboch a narúšajú estetiku povrchu. Ich odstránenie spočíva hlavne v ručnom vyťahovaní rastlín. Maliarske špachtle sú tu skvelé - napríklad Wolf-Garten. Tlakovú umývačku môžete tiež použiť na odstránenie machu a menších rastlín. Nasmerovaním prúdu vody pod vysokým tlakom rýchlo odstránime väčšinu nechcených lišajníkov, machov a rastlín. Giszben - alebo špeciálne tvrdé kefy na čistenie medzier - napríklad

Ak mech, lišajník a rastliny neustále rastú, stojí za to investovať do špecializovaného čističa kocky s biocídnym účinkom - napríklad tekutý Septobud. Ak ju chcete použiť, jednoducho ju umyte tlakovou podložkou a potom naneste biocídnu tekutinu.

Ktoré zariadenie na čistenie dlažby by som si mal vybrať?Existuje veľa tlakových umývačiek na trhu, ktoré budú pracovať na čistení dlažbových kameňov. , Nevyberajte však prvé okrajové zariadenie. Pred rozhodnutím o kúpe je potrebné dôkladne sa oboznámiť s funkciami a parametrami zariadenia a prispôsobiť ich osobným preferenciám a priestorovým podmienkam.

VýkonČím vyšší je výkon práčky, tým lepší. Štandardné tlakové umývačky poskytujú kapacitu 330 - 900 l / h, ale pre domáce použitie sú dostatočné zariadenia s prietokom 350 - 450 l / h, ktoré sú schopné stlačiť vodu na tlak 160 bar. Dobrou voľbou by bola napríklad renomovaná tlaková umývačka Stanley SXPW16p s výkonom vody 420 l / h.

PowerRovnako ako s účinnosťou - čím viac energie bude práčka, tým účinnejšia bude v boji proti špinavým dláždeným kameňom. Podložky s príliš nízkym výkonom nebudú schopné vytvoriť dostatočný tlak. Preto sa oplatí zvoliť zariadenie s primeranou rezervou energie. Na čistenie kocky sa odporúčajú umývačky s výkonom nad 2 kW. Na umývanie veľkého množstva dlažbových kameňov je ideálny pre tlaková umývačka Karcher K7 Gold s výkonom 3 kW.

Dĺžka hadiceČím dlhšia je hadica, tým väčšia je mobilita zariadenia. Toto je obzvlášť dôležité, ak máte veľkú terasu alebo príjazdovú cestu z dláždených dlaždíc. Väčšina kvalitných funkčných podložiek je vybavená tlakovými hadicami 6 m - napríklad podložky Lavor Spacer Senior 130.

SummaryIba správny výber prípravkov na umývanie kociek a profesionálne umývacie zariadenie zaručia vysokú účinnosť v boji proti tvrdohlavým škvrnám, špine a výkvet na chodníku.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi