Kam inštalovať skladacie dvere a kde rozbité?
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Kam inštalovať skladacie dvere a kde rozbité?
06.09.2019

Kam inštalovať skladacie dvere a kde rozbité?Kompaktné skladacie dvere - s pohodlným sklápacím mechanizmom - zvyčajne vyberáme byty alebo miestnosti s malou rozlohou. Môžeme s nimi oddeliť jednotlivé miestnosti, bez obáv z toho, že krídla dverí zaberajú cenný priestor alebo sa zrazia s vybavením.

Výhody a obmedzeniaMusíme však počítať s tým, že vzhľadom na jeho konštrukciu skladacie dvere Nebudú tlmiť zvuky ani chrániť pred prievanom rovnako efektívne ako tradičné a posuvné modely. Priaznivá cena, mimoriadne jednoduchá montáž a mimoriadna funkčnosť hovoria za svoj výber. Môžu byť namontované nielen v štandardných, ale aj veľmi priestranných priechodoch, pretože v dvojkrídlovej verzii môžu byť široké až niekoľko metrov. Skladacie dvere sa skladajú z prvkov nazývaných lamely, ktoré sú vzájomne spojené elastickým pásom, ktorý umožňuje ich ľahké otváranie. Lamely môžu byť vyrobené z plastu, dreva a materiálov podobných drevu a dodatočne vybavené účinným zasklením prepúšťajúcim svetlo.
  • Dvere 005S. Skladacie dvere z plastu PVC laminované drevom imitujúcim materiál a vybavené zasklením. Vďaka modulárnej konštrukcii, ktorá umožňuje demontáž jednotlivých lamiel, ich prispôsobíme neobvyklým dverovým otvorom. Model určený na samostatnú montáž nevyžaduje špeciálne nástroje alebo zamestnáva špecialistov. Sada obsahuje návod na obsluhu v poľštine, montážne prvky, rukoväť a magnetický zámok. Výber z niekoľkých farieb a veľkostí. Cena: od 126 PLN.
  • Dvere ST3. Skladacie dvere z PVC. Celokomorové lamely s drevenou štruktúrou sú spojené mäkkými gumovými pántami. Sada obsahuje montážne prvky, návod na použitie, rukoväť v tvare slzy a magnetický zámok. Dvere je možné samostatne predĺžiť a skrátiť. Niekoľko farieb na výber. Cena: od 99 PLN.

Broken doorPôsobivé rozbité dvere umožňujú maximálne využitie dostupného priestoru, ale bez toho, aby ste sa museli vzdať snovej estetiky. Pripomínajú skladacie dvere, s výnimkou toho, že obyčajne pozostávajú z nie tucta alebo tak malých, ale z dvoch veľkých prvkov, ktoré po premiestnení presahujú oblasť rámu dverí. Rozbité dvere neposkytujú plný akustický komfort, ale zaručujú súkromie, zadržiavajú pachy a ich manévrovanie je veľmi ľahké. Dôležitá je aj ich estetická hodnota - vďaka rozmanitému dizajnu ich prispôsobíme každému interiéru a výberom modelov so zasklením prepustíme do miestnosti prirodzené osvetlenie. Zaujímavé a určite pozoruhodné sú skladacie a posuvné dvere , zvyčajne používané v šatníkoch, ktoré umožňujú akékoľvek vybavenie interiéru zásuvkami, skladacími vešiakmi alebo košmi na zábradlí. Rozbité dvere sú vyrobené z dreva a materiálov podobných drevu, plastu a dokonca aj hliníka.
  • Dvere Dre Folde. Rozbité dvere s dvojdielnym krídlom spojené so zapustenými pántami. Rám krídla je vyrobený z ihličnatého dreva a má plástovú štruktúru. Druhy zámkov, z ktorých si môžete vybrať: mŕtvy kľúč, kúpeľňový zámok, patentný valec alebo zámok na úsporu. Pre správnu inštaláciu dverí je potrebné kúpiť si nastaviteľný rám dverí. Môžete si vybrať z niekoľkých farieb a niekoľkých veľkostí (80 cm, 90 cm alebo 100 cm). Cena: od 429,99 PLN.

Ktoré dvere si vybrať?Skladacie dvere sú dokonalým riešením pre všetky druhy úložných priestorov, technické miestnosti a domácu špajzu. Môžeme ich tiež použiť namiesto štandardných posuvných dverí do šatníka alebo dômyselného oddelenia kúpeľne od spálne. Sú vynikajúce všade tam, kde je prijateľnejšia cena dôležitejšia ako efektívny dizajn, ako aj dočasné riešenie.

Rozbité dvere je najpohodlnejší spôsob, ako oddeliť konkrétne oblasti v domácnosti, napr. oddelenie otvorenej kuchyne od obývacej izby s posedením alebo vytvorenie pracovného priestoru v spálni. Nefunkčné modely sa používajú aj ako vonkajšie dvere, napríklad tam, kde je z obývacej izby prístup z terasy. Ich veľkou výhodou je, že sa dajú úplne otvoriť a ísť bez problémov, čo je nemožné v prípade tradičných dverí, ktoré vyžadujú otvorenie v celej šírke krídla. Je pravda, že rozbité dvere sú pevnénie sú drahšie ako harmonika, ale tiež oveľa elegantnejšie a odolnejšie.

Skladacie dvere aj rozbité dvere sú skvelou voľbou pre byty s malou rozlohou a pre domy s priestrannými izbami, ktoré chceme šikovne rozdeliť. Skontrolujte, ktoré z našich riešení s vami najlepšie fungujú!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi