X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Čo musíte motivovať k cvičeniu?
06.09.2019

Čo musíte motivovať k cvičeniu?

začína stimulom ...Motivácia je psychologický fenomén, o ktorom sa veľa diskutuje. S ňou úzko súvisí tzv stimulácie. V závislosti od toho, aký typ osobnosti sme, by malo byť vysoko alebo nízko upokojené. V zjednodušenej literatúre a publikáciách vedcov narazíme na jasné rozdelenie na "bojovníka" alebo "technika". Prvý z nich uspeje s vysokou mierou motivácie, zatiaľ čo druhý vyhrá vďaka ochladzujúcim emóciám.

Mnohí z nás zápasia s tzv slamené nadšenie, ktoré malo veľa zlyhaní. Ste si teda istí, že pre vás jednáte najlepším spôsobom?

Rozvrh - upraviť, vizualizovať a implementovaťDefinovať cieľ

Všetko, čo potrebujete, je kúsok papiera a pero. Uložte a potom nahlas čítajte. Vypočujte si, čo vás zaujíma. Potom nájdite všetky výhody pravidelného cvičenia, ktoré vám prídu na myseľ. Nehovorím iba o zrejmých prvkoch, ako je lepšie zdravie alebo zvýšenie celkovej kondície. Mám na mysli žiaduce: príležitosť spoznať nových ľudí, ktorí majú radi to isté, aktívny čas mimo každodenných problémov, uvoľňovanie endorfínov zadarmo a samozrejme zvýšenú príťažlivosť a libido.

Pravidelnosť, nie jednotvárnosť!

Vytvorte podrobný plán nasledujúceho dňa a prehľad celého týždňa. Mnoho milionárov zdôrazňuje, že začnú dopĺňať kalendár šetrením času pre rodinu a potom pre šport, ktorý sa im páči. Je vedecky dokázané, že ľudia so štruktúrovanou zodpovednosťou sú produktívnejší a spokojnejší so životom. Umiestnite plán na viditeľné miesto. magnetická doska so suchým mazaním tu funguje skvele, ktorý môžete podľa potreby upravovať.

Nebudete cvičiť bez sily!

Jednoduché pravidlá - racionálna výživa, primeraný spánok a hydratácia sú len minimum, aby ste si mohli užívať radosť z pravidelného tréningu. Nedovoľte, aby ste hladovali. Vezmite jedlo balené v pite vodu, budete riedší ... ale plné energie. ortopedický vankúš, ktorý tvar zmierňuje bolesti svalov. Nakoniec si však pamätajte: nádoby na skladovanie potravín. Sedavá poloha, v ktorej často trávime niekoľko hodín denne, je bolesť na krku a chrbtici. Na regeneráciu použite hodiny spánku. Na tento účel bol vytvorený profilový


Moje malé víťazstvá!

"Včera ste nepriberali na váhe, zajtra nechcete schudnúť" - skôr, ako dosiahnete svoju postavu snov alebo uspokojivú úroveň kondície, je ľahké vás odradiť, ak podceňujete to, čo ste už získali. Stojí za to si to uvedomiť. V procese zoštíhľovania je vizualizácia zvýhodnená nákupom dvoch dielcov ozdobné sklenené gule, ktorých počet je dvojnásobkom počtu nežiaducich kilogramov. Každé potené a spadnuté pol kilogramu je jedna guľa, ktorá mení vázu. V momente slabosti si každého z nich vážime, pretože ilustrujú výsledky vašich tréningov a ukazujú, koľko ste už dosiahli a koľko ste bližšie k svojmu cieľu. sklenené vázy. Vyplňte jeden znakom


A tento darček bude určený pre mňa ...

Nájdite spôsob, ako sa odmeniť za vytrvalosť. Dokonca aj keď odložíte symbolickú sumu peňazí na prasiatko za každý úspešne dokončený mesiac, týždeň alebo možno aj na jeden tréning, nahromadíte peniaze, ktoré doslova splatíte. Odporúčam hľadať tie prasiatka, ktoré je potrebné rozbiť, aby sa vyprázdnili. Takýto očakávaný darček sa páči najviac.

Nakoniec rada, ktorú môže očakávať každý. Ak vám chýba motivácia, obkľúčte sa s ľuďmi, ktorí vás podporia dobrým slovom, a neodrežte krídla. Niekedy stačí jednoduché povzbudenie. Ak vám niekto verí, prečo by to tak nebolo?
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi