Vŕtacie kladivo Milwaukee M18 CHM
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Vŕtacie kladivo Milwaukee M18 CHM
07.09.2019

Vŕtacie kladivo Milwaukee M18 CHM

Krátke charakteristikyKladivá SDS-Max sú určené pre extrémne použitie, t. j. vŕtanie otvorov s veľkým priemerom do betónu, kovanie, búranie a podobné techniky spracovania invazívneho betónu. Z tohto dôvodu bolo zariadenie tohto typu poháňané batériami donedávna iba abstrakciou, melódiou vzdialenej budúcnosti. Ukázalo sa, že budúcnosť nebola tak vzdialená, ako si mnohí mysleli. Už dnes je možné pracovať s akumulátorovým kladivom SDS-Max . Tento nástroj nájde svoje uplatnenie v mnohých oblastiach. Môžete si napríklad predstaviť elektroinštalačných pracovníkov, ktorí začínajú pracovať na stavenisku, kde ešte nie je prístup k elektrine, a akumulátorové vŕtačky SDS-Plus takúto vŕtaciu kapacitu nemajú. Za iných okolností bude užitočné, napríklad, akumulátorové kladivo SDS-Max Milwaukee M18 CHM , ktoré nahradí tradičné elektrické náradie a generátor energie.

FunkcieM18 CHM rotačné kladivo je multifunkčné zariadenie, ktoré môže pracovať v dvoch režimoch. V režime vŕtania s príklepom a sekania. Prevádzkový režim sa vyberá pomocou praktického prepínača vo forme gombíka.

fig 1

Keďže ide o akumulátorové zariadenie - na jeho začatie nie je potrebné ho pripojiť k sieti. Preto je zaistené, že spínač je zaistený, aby sa znížilo riziko neúmyselného zapnutia stroja, napríklad počas prepravy.

Batérie kompatibilné s týmto kladivom majú LED indikátor stavu nabitia, vďaka čomu je možné ľahko a rýchlo vyhodnotiť predvídateľný pracovný čas nástroja na konkrétnej batérii.

fig 3

LED je zodpovedná za osvetlenie pracovnej oblasti.

fig 4

Použité materiályŽe vonkajšie puzdro Milwaukee M18 CHM je vyrobené z plastu, s nič nedokazuje. Ukazuje sa, že ide o zlepšenie pohodlia pri práci, vzhľade a dizajne zariadenia, pretože pod nenápadným plastom je kovové telo, ktoré dobre znáša zaťaženie, je trvanlivé a umožňuje účinné chladenie, predovšetkým nárazového mechanizmu. Rukoväť a ďalšie uchopovacie zóny sú pokryté gumou, mäkkou a príjemnou na dotyk s podšívkou. Toto opláštenie má tiež protišmykovú funkciu.

fig 5

Technické riešeniaPretože M18 CHM je kladivové kladivo alebo kladivové kladivo, má výhodu pred vŕtacími kladivami. V prvom rade je to zariadenie väčších rozmerov. Po druhé, energia jeho nárazu je väčšia ako energia rotačných vŕtačiek. Po tretie, pracuje s väčšími zariadeniami. Ukazuje sa, že sekáče a vŕtačky, ktoré sa používajú pri práci s týmto kladivom, sú príslušenstvo SDS-Max.

fig 6

Toto je tzv. Veľký brat SDS-Plus. Väčší priemer rukoväte, väčšie prierezy zariadenia idú ruka v ruke s vyššími parametrami zariadenia. Náraz, ktorý sa vytvára vo vnútri M18 CHM, je elektropneumatického typu. Na jeho výrobu je potrebné cyklicky a rýchlo generovať vysoký tlak, vytvorený vhodným kľukovým mechanizmom spojeným s elektromotorom - v tomto prípade jednosmerným prúdom (pretože ide o akumulátorové zariadenie). Motor, ktorý poháňa všetko, musí byť efektívny a zároveň maximálne hospodárny. Motor PowerState, t. J. Bezkartáčový motor Milwaukee, v tejto úlohe funguje dokonale. V kombinácii s účinnými lítium-iónovými článkami v batérii vytvárajú mimoriadne účinnú paru. Lítium-iónové batérie umožňujú prevádzku bez poklesu prevádzkových parametrov počas vybíjania batérie. Ak chcete toto všetko pripojiť, musíte správne riadiť prenos energie z batérie do motora. Nemôžete preťažiť jeden ani druhý komponent. Za to zodpovedajú elektronika spoločnosti RedLink-Plus.

ParametreMilwaukee M18 CHM je napájaný z batérií s menovitým napätím 18 V. Milwaukee čerpal silné prevádzkové parametre z batérie s týmto napätím. M18 CHM má energetický zdvihaž 6,1 J, čo je medzi akumulátorovými nástrojmi jedinečné. Rýchlosť vŕtania je medzi 0 a 450 ot / min. Tieto výkony znamenajú, že stroj je možné vŕtať vrtákmi do betónu do 40 mm. Toto kladivo je teda zaradené do skupiny päť kilogramových kovacích a vŕtacích kladív. Jeho skutočná hmotnosť spolu s 9 Ah batériou je 6,6 kg.

EquipmentRotačné kladivo Milwaukee M18 CHM je možné zakúpiť v dvoch konfiguráciách s rôznym vybavením. Môže to byť súprava pozostávajúca zo zariadenia, nabíjačky a dvoch 9 Ah batérií. To všetko je zabalené v plastovom obale. Môže to byť aj tzv. Holá verzia - a teda aj samotné zariadenie. Táto ponuka je určená pre ľudí, ktorí už majú batérie a nabíjačky Milwaukee a M18 CHM je doplnkom ich dielne na náradie. Kladivo je navyše vždy vybavené prídavnou rukoväťou, ktorá zaisťuje bezpečnosť práce.

fig 7

SummaryMilwaukee M18 CHM je jedinečný nástroj, ktorý výrazne rozširuje možnosti použitia náradia na batérie, najmä v stavebníctve. , Milwaukee prekročila hranice vývoja technológie náradia pre batérie a M18 CHM je dôkazom, že náradie pre batérie je budúcnosť a v mnohých aplikáciách vymaže svoje napájané protoplasty. Na toto kladivo, rovnako ako všetky nástroje Milwaukee, sa vzťahuje trojročná záruka, ktorá sa uplatňuje, ak je nástroj zaregistrovaný na webovej stránke výrobcu.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi