Ohrievače vody - prehľad modelu
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Ohrievače vody - prehľad modelu
07.09.2019

Ohrievače vody - prehľad modeluOhrievače vody sa používajú na vykurovanie veľkých miestností, ako sú dielne, sklady, obchody alebo výrobné miestnosti. Sú optimálnym riešením pre tento typ zariadení z dôvodu ich malej veľkosti a pomerne vysokého vykurovacieho výkonu. Fúkaný teplý vzduch pracuje efektívnejšie ako bežné ohrievače.

Maximálny výkon nie je nevyhnutnýPri nákupe sa nezamerajte iba na maximálny tepelný výkon. Za normálnych podmienok je to prakticky nemožné dosiahnuť. Na dosiahnutie tohto výkonu musí byť teplota v miestnosti okolo 0 stupňov C, zatiaľ čo teplota vody dodávajúcej ohrievač by mala byť 90 stupňov C. Okrem toho by ventilátor musel neustále pracovať pri maximálnej rýchlosti. To by spôsobilo veľa hluku a pomerne silný prúd vzduchu, ktorý by sa z dlhodobého hľadiska stal nepríjemným.

Ako zvoliť vykurovacie teleso?Samozrejme nemôžete presne priradiť výkon zariadenia do miestnosti. Pozostáva z mnohých premenných, ako je úroveň izolácie budovy a teplota, ktorú chceme dosiahnuť. Okrem toho je dôležité ktorá teplota vody poskytuje nainštalovaný vykurovací systém. Zvážte aj rýchlosť, pri ktorej by mal ventilátor pracovať . Vzhľadom na hluk sa predpokladá, že v kanceláriách a malých miestnostiach by to malo byť do 40% kapacity zariadenia av dielňach, skladoch alebo výrobných halách do 70%. Ak chceme rýchlo zahriať miestnosť, dá sa použiť viac energie, ale je lepšie, že v tom čase tam neboli žiadni ľudia. Ako si teda vyberiete správnu silu pre toľko faktorov? Odporúča sa použiť vzorec: povrch x výška x 20 W / m3. Získaná hodnota sa musí nájsť v katalógu výrobcu. Ak žiaden z ohrievačov nedosiahne požadovanú hodnotu, malo by sa zakúpiť viac ako jedno zariadenie. Je to však iba približná hodnota, preto je vždy vhodné obrátiť sa na predajcu a upraviť zariadenie.

Dostupné na trhových modelochFLOWAIR je poľská značka špecializujúca sa na výrobu ohrievačov vody. Jeho ponuka zahŕňa model NEO FB so siedmimi vykurovacími výkonmi. Kryt EPP robí zariadenie ľahkým a odolným. Použitý motor EC ich robí energeticky efektívnymi - umožňuje vám znížiť spotrebu elektrickej energie až o 50%.

VTS GROUP ponúka ohrievače VOLCANO v štyroch výkonových variantoch (MINI, VR1, VR2, VR3). Sú vybavené motorom EC. Konštrukcia motora a ventilátora vám umožňuje ušetriť až 40% elektrickej energie v porovnaní s tradičnými modelmi. Puzdro ABS s prídavkom anti-UV pigmentov poskytuje pevnosť a odolnosť voči vysokým teplotám. Dôležité je, že zariadenie je možné 100% recyklovať.

Spoločnosť NeoAir ponúka svojim zákazníkom ohrievač s tromi výkonmi vykurovania. Má klasický dizajn. Okrem toho je na rozdiel od vyššie uvedených zariadení tradične vyrobený z kovu. Použitie jednoduchých riešení a materiálov má pozitívny vplyv na cenu ohrievača.

Reventon je model, ktorý patrí k ekologickým zariadeniam. Celok je 100% obnoviteľný. Kryt EPP je odolný a ľahký. Tento materiál sa pri kontakte s väčšinou chemikálií nedeformuje **. Okrem toho funguje ako zvuková izolácia, vďaka ktorej ohrievač pracuje tichšie.

Ohrievače vody sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú lepšie využívať svoju existujúcu vykurovaciu sieť. Vďaka relatívne jednoduchému dizajnu sa tieto zariadenia vyznačujú trvanlivosťou a pevnosťou. Malé rozmery a nízka spotreba energie robia z ohrievačov vody vynikajúcu alternatívu k iným vykurovacím zariadeniam. Ideálne pre väčšie miestnosti. Samy vytvárajú ďalšie znečistenie a ich správne umiestnenie prostredníctvom systému vetracích otvorov zabezpečí rýchle a efektívne vyhrievanie miestnosti.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi