Odvetvové drviče s kapacitou najmenej 2000 W - prehľad zariadení
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Odvetvové drviče s kapacitou najmenej 2000 W - prehľad zariadení
07.09.2019

Odvetvové drviče s kapacitou najmenej 2000 W - prehľad zariadeníRozdrvené konáre sa môžu použiť ako drviče, ktorý umiestňuje surovinu do kompostéra, pridáva dusičnan dusíka a na jar máme pripravené hnojivo, ktoré sa môže šíriť napríklad pod kríkmi. Ďalším veľmi dobrým spôsobom použitia rozdrvených konárov je ich použitie ako hnojivo . Vopred spracované na biopalivá . Na základe mnohých štúdií odborníci ukázali, že 1500 kg rozdrvených konárov poskytuje energiu získanú spaľovaním 1 000 kg čierneho uhlia. Ďalším skvelým príkladom použitia rezaných vetiev je ich použitie ako podstielka rastlín . Vďaka tomu si pôda udržuje primeranú vlhkosť a odstraňovanie buriny z takto chráneného územia je omnoho jednoduchšie. Tiež sa nemusíte báť transportu kyslíka potrebného pre rastliny do pôdy.

Elektrický drvič NAC SHE250SL 2500 WZariadenie tejto značky dokonale zvládne túto úlohu nielen vďaka vysokému výkonu motora, ktorý je 2 500 W, ale tiež vďaka veľmi vysokej rýchlosti otáčania noža, ktorý sa otáča rýchlosťou 40 ot / min. Táto kombinácia sily umožní rezať aj tie najhrubšie vetvy, ale maximálny priemer rezu je 40 mm. Zariadenie má niekoľko ochranných opatrení, od ochrany pred prepätím po ochranu pred preťažením. Ďalšou výhodou je funkcia zmeny smeru otáčania zozadu a dozadu, ktorá vám umožní odstrániť zaseknutý prvok bez toho, aby ste museli demontovať celý drvič. Stroj je napájaný štandardnou zásuvkou 230 V. Má vak na drvené konáre s objemom 45 litrov.

Drvič vetiev Makita UD2500Stroj značky Makita je vybavený veľmi účinným 2500 W motorom, ktorý zvládne vetvy s maximálnym priemerom 45 mm. Drvič má integrovanú 67 l nádrž . Kolesá však umožňujú rýchlu prepravu zariadenia bez potreby veľmi vysokej sily. Výrezy v hornej časti nádrže vám umožňujú kontrolovať jej plnosť, takže uvidíte, kedy potrebujete prestať pracovať a vyprázdňovať nádobu. Ovládanie sa vykonáva z úrovne panela s viditeľným spínačom otáčania dozadu. Drvič je napájaný zo štandardnej zásuvky s napätím 230 V.

Štiepkovač dreva 2400 W Hecht 624Shredder Hecht, podobne ako tie, ktoré už boli uvedené, je napájané elektrinou. Má motor s výkonom 2 400 W a maximálny priemer vetiev, ktoré zvládne, je 45 mm. Vďaka oceľovo-plastovej konštrukcii je veľmi ľahký a váži iba 11 kg. Zvyčajne je zariadenie chránené pred preťažením a vybavené 50-litrovým odpadovým vreckom.

Elektrický drvič Stiga Bio MasterZariadenie tiež patrí do elektrického drviča. Výkon motora namontovaného v elektrickom drviči Stiga Bio Master je 2200 W, takže obojstranné rotačné nože dokážu ľahko spracovať vetvy s priemerom 40 mm. Ľahký a kompaktný dizajn zariadenia znamená, že váži len 10,4 kg . Stroj bol vybavený modernými bezpečnostnými systémami. Výrobca obsahuje 50 l odpadového vaku.Ľudia, ktorí majú v úmysle vyrezať veľa pobočiek, by si mali kúpiť benzínový chopper, napríklad najobľúbenejšie . Tento stroj je vybavený štvortaktným motorom s kapacitou 196 cm3 a 6,5 HP . Maximálny priemer rezu vetvy je až 76 mm vďaka použitiu valcov a rezacích nožov, čo výrazne zvyšuje rozsah práce. má systém na automatické vtiahnutie materiálu. Rezný nástroj je v ňom izolovaný, takže nemusíte zatlačiť konáre a tým vystaviť svoje ruky zraneniu.

Výber správneho skartovača závisí od toho, ktoré vetvy a ako často skartujeme. Odporúčame elektrické stroje - malé a ľahké - tým, ktorí chcú iba čistiť záhradu v ich domácej záhrade.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi