X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Na čo sa zamerať pri výbere ponuky solárnej inštalácie?
05.09.2019

Na čo sa zamerať pri výbere ponuky solárnej inštalácie?Poliaci sa každý rok stále viac a viac zameriavajú na solárne zariadenia a využívanie obnoviteľnej energie vo svojich domácnostiach. Od roku 2006 môžeme každý rok pozorovať 5,3% nárast obnoviteľnej energie vyrábanej poľskými domácnosťami. Celkovo sa v rokoch 2006 - 2016 množstvo energie vyrobené z obnoviteľných zdrojov zvýšilo o 66,6%.

Poskytuje spoločnosť záruku?Trvanie záruky a jej rozsah má obrovský význam nielen pre bezproblémové použitie solárneho zariadenia, ale aj pre psychologický komfort investora. Ak si chcete užiť hladko fungujúcu solárnu inštaláciu, uistite sa, že jej výrobca ponúka dostatočne dlhú FV energia pre komplexnú inštaláciu 5 kW solárnej inštalácie. záruku. Zariadenia tohto typu sú investície, ktoré by mali fungovať bez porúch najmenej tucet rokov. Záruka na ne by preto nemala byť kratšia ako 10 rokov - zvyčajne je to obdobie, v ktorom by sa mala investícia splatiť. Príkladom dobrej ponuky poskytujúcej 12-ročnú záruku je návrh spoločnosti

Tiež je potrebné overiť, na ktoré komponenty sa záruka vzťahuje. Pri rozhodovaní o spolupráci s nespoľahlivou spoločnosťou sa môže ukázať, že výrobca, ktorý je najviac náchylný na komponenty inštalácie, nepredpokladal záruku alebo obmedzil záruku na pár rokov.

Dobrá ponuka je ponuka, v ktorej spoločnosť jasne uvádza rozsah záruky a poskytuje ju najmenej tucet rokov. Potom si môže byť investor istý, že komponenty zariadenia boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov.

Estetika a kvalita idú ruka v rukeLen pred niekoľkými rokmi bola inštalácia solárnej inštalácie na strechu budovy spojená s jej znetvorením. V súčasnosti stále častejšie nájdete nielen efektívne a kvalitné fotovoltaické inštalácie, ale aj tie, ktoré zaručujú vysokú estetiku a minimálny vplyv na vizuálne aspekty budovy. Príkladom sú čierne monokryštalické solárne panely, ktoré zaručujú vysokú energetickú účinnosť pri zachovaní primeranej estetika. A čo viac, technológia polbuniek zabezpečí dlhú - až 25 rokov - životnosť s najvyššou možnou účinnosťou. Sunbenefit má zaujímavú a mimoriadne rozsiahlu ponuku solárnych panelov.

Rýchla montáž, servis a oznamovanie do elektrárneSpoločnosti ponúkajúce komplexné fotovoltaické zariadenia zvyčajne tiež poskytujú montáž kvalifikovanými odborníkmi, ako aj sprostredkovanie oznámenia o investícii do elektrárne spolu so všetkými potrebnými formalitami. Čas inštalácie by nemal byť dlhší ako 14 dní.

Bohužiaľ, stále existuje veľa spoločností, ktoré po získaní zákazníka nemajú správne množstvo komponentov na montáž a tiež sa zdráhajú hlásiť inštaláciu. Vďaka tomu môže zákazník očakávať inštaláciu až niekoľko týždňov. Spoločnosť X-energy. Rýchly čas na zostavenie a rýchle vybavovanie formalít nielenže ukazuje profesionálny prístup ku klientovi a silné postavenie spoločnosti na trhu, ale môže tiež odhaliť, ako bude spoločnosť zvládať budúcnosť. žiadosti o záručný servis. V tomto ohľade je predložená zaujímavá ponuka

Dobrý dodávateľ by mal tiež ponúkať monitorovanie fungovania inštalácie služieb, potrebných servisných zariadení a strediska služieb zákazníkom, čo pomôže vo všetkých aspektoch súvisiacich s vysporiadaním sa s elektrárňou a všetkými poruchami vo fungovaní zariadenia.

Vonkajšie financovanie za dobrých podmienokKvôli vysokým investičným nákladom sa takmer žiadny súkromný investor rozhodne kúpiť solárne zariadenie výlučne za hotovosť. Poliaci vyberajú investičné pôžičky oveľa častejšie. Preto sa oplatí venovať pozornosť podmienkam financovania, ktoré ponúka distribútor. Nemala by mať príliš vysoké úrokové sadzby, ako aj nepriaznivé podmienky na splnenie. Primeraná ponuka je, keď je RPMN navrhovaného financovania približne 5%.

ZhrnutieVýber dobrej ponuky na nákup, montáž a údržbu solárneho zariadenia si vyžaduje starostlivé sledovanie trendov na trhu a dôkladné preštudovanie návrhov dodávateľov. O tomto rozhodnutí sa oplatí starostlivo premyslieť, pretože investícia do solárnej farmy nie je najlacnejšia a je naplánovaná na najmenej 10 rokov prevádzky. Mali by ste si preto zvoliť osvedčenú, dôveryhodnú a spoľahlivú spoločnosť.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi