X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Ekonomické záhradné vysávače s funkciou dúchadla
07.09.2019

Ekonomické záhradné vysávače s funkciou dúchadlaZáhradný vysávač s funkciou fúkania lístia bude účinný, ak ho vyberiete, berúc do úvahy rýchlosť a objem prúdenia vzduchu. Zariadenie s prietokom asi 200 km / h odstráni suché listy, a to pri vyššom výkone (od 200 do 300 km / h) tiež zbaví vlhké listy, paličky a vetvičky. Objem prúdu určí šírku prúdu vzduchu. Príklad rozsahu pre tento ukazovateľ je od 200 m3 / h alebo do 800 m3 / h.

Multifunkčné zariadenie pre záhradu - fúkač a vysávačZáhradný vysávač s funkciou fúkania lístia zrýchli jeseň čistenie záhrady. Zariadenie si poradí nielen na trávniku, ale aj na kvetinových záhonoch, príjazdových cestách alebo štrkových cestách. Môžeme ho tiež použiť na sušenie mokrých povrchov, napríklad schodov alebo príjazdových ciest po daždi. Tento typ zariadenia je poháňaný elektrickým alebo vnútorným spaľovacím motorom. Elektrický vysávač s dúchadlom je ľahší (váži asi 2-3 kg) a má tichý režim prevádzky. Môže byť vybavený batériou alebo pracovať na princípe trvalého pripojenia k sieti. Spaľovacie dúchadlo zase pracuje hlasnejšie a ťažšie (5 až 6 kg), má však väčší výkon a efektívnosť. Takýto vysávač vyčistí nielen spadnuté lístie, ale aj kúsky konárov, gaštanov, žalude, drevných štiepok, tyčiniek a uvoľneného snehu.

Vysávač s dúchadlom kombinuje funkciu nasávania a fúkania. Vďaka prvej možnosti sa listy a malé konáre nasávajú do vaku pripojeného k vysávaču. Niektoré modely sú vybavené rotorom, ktorý odstraňuje odpad, čo znižuje jeho objem až o 90%. Avšak stojí za to zvoliť zariadenia vybavené kovovým ventilátorom. Bude trvať dlhšie a tiež sa vysporiada s žalúdkami alebo šiškami vyrobenými z ihličnanov. Možnosť fúkania vzduchu okrem iného umožňuje zhromažďovanie listov na jednom mieste alebo ich extrahovanie z ťažko dostupných miest.

Ďalšie prvky vybavenia záhradného vysávača s dúchadlomRamenný popruh uľahčí použitie vysávača s funkciou dúchadla. Umožňuje pripevniť zariadenie k ramenu a znížiť záťaž vašich rúk. Pri čistení padlých listov na veľkej ploche bude preprava záhradného vysávača uľahčená pomocou kolies zabudovaných do krytu. Ak nemáme veľkú garáž, v ktorej by sme mohli zariadenie ľahko uskladniť, môžeme zvoliť model so skladacím potrubím. Vďaka tomu zostavíme po práci zariadenie, ktoré získa kompaktnejšiu veľkosť.

Dúchadlo s vysávačom listov - prehľad vybraných modelovK dispozícii sú rôzne modely dúchadiel s funkciou vysávačov listov , Líšia sa nielen napájaním (elektrickým a spaľovacím), ale aj energiou, vybavením a používaním (pripojená batéria a sieť).


  • Fúkač lístia Kanwod je model spaľovacieho dúchadla s výkonom 3000 W. Otáčky motora sú 14 000 ot / min a maximálna rýchlosť prúdenia vzduchu je 270 km / h. Vďaka tomu prístroj čistí nielen ľahké lístie, ale aj ťažší odpad. Súprava obsahuje dúchadlo, kolesá pre ľahkú manipuláciu, tašku a nosný popruh. Dúchadlo s vysávačom má ľahkú konštrukciu (váži menej ako 3 kg) a vstavaný nôž, ktorý skartuje listy, čím znižuje ich listy objem až 90%.


  • Záhradný vysávač s ventilátorom Bosch ALS 25 je elektricky poháňané zariadenie s kapacitou 800 m3 / min. Má ergonomické rukoväte a vyvážený dizajn. Kapacita odpadového vaku je 45 litrov a rýchlosť prúdenia vzduchu dosahuje až 300 km / h. Hladina hluku pri čistení je maximálne 102 dB. Hmotnosť dúchadla presahuje 4 kg, ale jeho nosenie uľahčuje špeciálny popruh na prenášanie, ktorý je súčasťou súpravy.


  • Vysávač, dúchadlo a skartovač Obľúbené - tento troj kilogramový záhradný vysávač nahradí tradičné spôsoby čistenia chodníkov a rýchlo odstráni listy a iný záhradný odpad ležiaci na trávniku, kvetinovom záhrade alebo štrkovej ceste. Má vstavaný sekací nôž a elektrický motor napájaný zo siete. Požadované sieťové napätie na používanie vysávača Favoryt je 230 V. Počas prevádzky sa odsávaný odpad dostane do 35-litrového vaku pripojeného k ventilátoru. Zariadenie má nastaviteľnú rúrku s dosahom 1,6 až 1,9 m. Zmena dĺžky rúrky je intuitívna a nevyžaduje použitie nástrojov.


  • Kovový záhradný vysávač NAC - zariadenie je vybavené elektrickým motorom 3 200 W. Kombinuje regulované funkcie vyfukovania a sania, ako aj možnosť skartovania odpadu. Sací a vyfukovací výkon je možné nastaviť (od 160 do 250 km / h) vďaka špeciálnemu gombíku umiestnenému na rukoväti zariadenia. Nzatiaľ čo vďaka kovovej konštrukcii je záhradný vysávač odolný a odolný proti mechanickému poškodeniu. Zariadenie vyžaduje pripojenie k sieti. Nominálny výkon zariadenia je 3 200 W a maximálna kapacita je 10,7 m3 / min. Výhodou tohto modelu sú praktické kolesá umiestnené na výstupe vzduchu. Umožňujú hladký pohyb vysávača po zemi a nezaťažujú ruky ani chrbticu obsluhy. Je to jednoduché zariadenie, ktoré bude slúžiť amatérom aj pokročilým používateľom.


  • Dúchadlo, vysávač listov Makita je jedným z najpopulárnejších modelov záhradných vysávačov. Zariadenie funguje dobre na otvorenom priestranstve a na ťažko prístupných miestach. Je vhodný nielen na odstraňovanie listov, ale aj na sušenie vlhkých povrchov. Má možnosť regulovať vyfukovaciu silu a získala popularitu vďaka vysokej pracovnej kultúre. Odfukovač lístia s vysávačom je poháňaný motorom 1600 W. Má kompaktnú veľkosť a ľahko sa ovláda. Sada obsahuje odpadové vrecko s objemom 35 litrov. Zatvára sa na zips, čo uľahčuje jeho vyprázdňovanie. Ergonomická rukoväť dúchadla prispieva k pohodliu a pohodliu práce. Hmotnosť zariadenia je 3,2 kg a jeho rozmery sú 810 × 220 × 300 mm (s hadičkou dúchadla) a 1180 × 220 × 560 mm (s hadičkou vysávača).


Záhradný vysávač s funkciou fúkania lístia váži v priemere 3 až 6 kg. Jeho dizajn umožňuje držať zariadenie v ruke alebo visieť na pleci. Súčasťou trhu sú aj multifunkčné záhradné zariadenia batohu. Sú však ťažšie (vážia okolo 10 kg) a sú väčšie.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi