X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Ako vytvoriť bullet bullet
07.09.2019

Ako vytvoriť bullet bulletTvorcom tejto metódy plánovania je Ryder Carroll. Vypracoval pokyny, ako viesť denník a zadávať do neho úlohy. Predpokladal, že tradičné poznámky a lístky s poznámkami prinášajú chaos. Okrem toho ich často strácame. Preto by sa všetky informácie týkajúce sa fungovania domácnosti, rozpočtu alebo podnikania mali uvádzať na jednom mieste, v pevnom poradí as jednotným systémom označovania v bulletine **, ktorý sa stal populárnym spôsobom organizácie najdôležitejších záležitostí.

Prvý krok: poznámkyAk neviete, či vám spôsob zapísania a zapísania najdôležitejších otázok, ktorý navrhol Ryder Carroll, vyhovuje, začnite poznámkami v obvyklom vydaní . Čoskoro zistíte, či stojí za to kúpiť si špeciálny
zápisníku alebo zápisník v malých bodkách a vytvoriť profesionálny bullet bullet . Bodky sú určené na pomoc pri kreslení tabuliek, diagramov a vytvorení grafického nastavenia pre zadaný obsah. Môžete si tiež stiahnuť pripravené karty pre bullet bulletins z webu a zistiť, aké riešenia navrhujú tí, ktorí takéto záznamy vedú. Bujo - skrátka - je perfektný spôsob, ako ukladať úlohy, plány, termíny alebo dokonca nákupné zoznamy.

Tradičné kalendáre niekedy nie sú úplne usporiadané. Ak chceme nájsť konkrétne informácie, často si musíme prečítať celý textový blok alebo dokonca niekoľko stránok. Poznámky a dôležité úlohy si môžete prispôsobiť v bulletinoch bullet . To pomáha, najmä keď každý mesiac umiestňujeme nákupné poznámky na určené miesto, napríklad do pravého horného rohu stránky. Vyplatí sa vyvinúť vlastný systém označovania. Ilustrujte dôležité dátumy v danom mesiaci pomocou výkresu alebo nálepky s hodinami, služobných ciest s výkresom lietadla a nákupných zoznamov s grafikou potravín. Pokúste sa použiť rovnakú alebo podobnú grafiku každý mesiac a umiestnite obsah do rovnakého poradia - tento systém znamená, že už nemusíte nič hľadať. Na začiatok budete potrebovať pero alebo fineliner, pravítko , pero s fixkou. Postupom času budete rozširovať zdroje modulov gadget a vytvárať zaujímavé stránky svojho vlastného buja.

2

Nezvyčajný spôsob uchovávania poznámokMôžeme umiestniť dátumy narodenia, úloh, návštev alebo plánov do pravidelného kalendára alebo do milióna farebných poznámok nalepených na chladničke, skrinky, monitor. razníky nakupujte s časom, keď nájdete svoju vlastnú cestu. Možno by ste dokonca chceli urobiť nejaké kresby? washi páska alebo samolepky, samolepiace perly a kryštály. Ďalšie prírastky typu fineliners - notebook môžeme ozdobiť akýmkoľvek spôsobom. Nebojme sa, že nebudeme mať dostatok schopností. Výkresy nemusia byť komplikované. Farebný Bullet journal však ponúka ďalšie možnosti: nezvyčajné formy písania dôležitých vecí pre nás. Diagramy, kvetinové motívy, farby, perá s fixkami a


3

zo všeobecného do detailuNa začiatku každého mesiaca si musíte nakresliť kalendár a do neho napísať najdôležitejšie dátumy a potom na nasledujúce stránky prejsť na podrobnosti. Ak veľa pracujete, prevádzkujete domácu kanceláriu alebo radi robíte poznámky, venujte dennú kartu alebo polovicu poznámkam.

4

Nezabudnite však, že nemáte takúto povinnosť. Bujo vám umožňuje vytvárať si vlastný kalendár podľa svojich individuálnych potrieb. Čo to znamená? Jedného dňa môžete mať plnú kartu úloh, ďalší môžete kresliť alebo písať.

5

neobmedzenéNekupujte veľa doplnkov, ktoré by ste mali rezervovať. Možno ich nebudete potrebovať vôbec. Postupom času zistíte, či sú ozdoby na každej stránke pre vás užitočné, alebo naopak - rušia vás. Podľa pokusu a omylu si vytvorte vlastný jedinečný bullet bullet . Zároveň sa z toho stane váš denník a organizátor. Je to veľmi všestranný projekt, ktorý ponúka veľké príležitosti. Môžete si vytvoriť notebook na výučbu cudzieho jazyka, skicára alebo zbierky básní a citátov. Mnoho ľudí si uchováva ich zápisníky tzv zbierky, t. j. zoznamy kníh na čítanie, kozmetika na vyskúšanie, filmy na pozeranie, miesta na videnie. Odporúčam si vziať si na dovolenku bujo a vo svojom voľnom čase si zapísať, čo vás baví, čo cítite, aké sú vaše plány do budúcnosti. Takýto zápisník sa potom stane skvelým suvenírom z vašej cesty!

6
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi