3 nízkorozpočtové spôsoby zdobenia bytu
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:30
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 3 nízkorozpočtové spôsoby zdobenia bytu
07.09.2019

3 nízkorozpočtové spôsoby zdobenia bytu

Prvá cesta - zrkadlá na steneUsporiadanie steny je jedným z najjednoduchších a nie príliš drahých, ale efektívnych spôsobov zdobenia miestnosti. Môžeme to vytvoriť pomocou niekoľkých zrkadlá s rôznymi alebo podobnými tvarmi a rámami v rôznych alebo rovnakých štýloch (kúpime štvorcové zrkadlo s rozmermi 50 x 50 cm za Allegro v cena 40 PLN.

Zbierka zrkadiel v jednoduchých jednofarebných rámoch bude vhodná pre interiér usporiadaný v škandinávskom a minimalistickom štýle. Na druhej strane, tí s bohato zdobenými hranami maľovanými striebornou alebo zlatou farbou - pre pôvabnú izbu. Môžeme si vybrať zrkadlá v jednej veľkosti a zavesiť ich do jedného riadku (vodorovne) alebo zvoliť vzorky rôznych veľkostí. V druhom prípade, ak má byť kompozícia celá a usporiadaná, musíme špecifikovať referenčný bod, s ktorým porovnáme všetky jej prvky. Môže to byť napríklad horná alebo dolná hrana zrkadla, ktoré najprv umiestnime na stenu.

Druhá cesta - štukatúraZaujímavým spôsobom, ako vyzdobiť steny interiéru je Dekoratívna stropná ružica, odkúpime od 5 zlotých a pásik na stenu (dĺžka 2 metre) dostaneme od PLN 12. štukatúra . Pri výbere tohto riešenia máme na výber niekoľko typov vrátane ozdobné lišty, rímsy, plafóny, fazety, rozety. Môžu sa prilepiť nielen na steny a stropy, ale aj na nábytok alebo povrchy dverí.

liatie vyzerá najlepšie, ak spolu s pozadím vytvára farebne konzistentný monochromatický celok, čo znamená, že jednotlivé prvky a stena by mali byť pokryté farbou rovnaké farby alebo podobné odtiene. V dôsledku toho sa stena stane trojrozmernou a miestnosť získa hĺbku.

Okrem toho ho môžeme použiť na zvýraznenie prvkov nachádzajúcich sa v interiéri, napríklad krb, zrkadlo alebo vybranie. Je to tiež dobrý spôsob, ako dokončiť hrany pri spojovaní dverí a stien alebo orezať miestnosť. Pomocou ozdobné lišty môžeme vizuálne opraviť interiér. Ak chcete znížiť vysokú izbu, jednoducho ju položte na stenu v úrovni očí.

Tretia metóda - textilzávesyprikrývky (od 10 PLN) ), vankúše (od 2 PLN), (pripravené podľa vzoru marockého ďateliny dostupného od 45 PLN) sú doplnky, vďaka ktorým sa interiér stáva útulnejšie. Nákup týchto textílií nie je spojený s veľkými nákladmi, a preto môžeme pri nízkych nákladoch cyklicky premieňať interiér - s meniacim sa obdobím roka alebo pri príležitosti Vianoc. Je to osvedčený spôsob, ako diverzifikovať a zahriať monochromatický interiér.


Mäkké materiály, ako je velúr alebo zamat, sa hodia do interiérov vyzdobených v súlade s pôvabným štýlom, zatiaľ čo prírodné materiály (vrátane ľanu a bavlny) budú fungovať v škandinávskom byte. Môžeme sa rozhodnúť pre jednofarebné tkaniny, bez vzorov alebo sfarbené pomocou aplikácií. Vankúše pre ozdobné vankúše so zvieracím motívom budú vhodné do obývacej izby usporiadanej v štýle charakteristickom pre krajiny severnej Európy. s obrázkami jeleňov alebo vlkov.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi