Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Okná
 3. Príslušenstvo na okná
 4. Tlak ovládače pre systém Windows 2000 SM1000

Tlak ovládače pre systém Windows 2000 SM1000

Tlak ovládače pre systém Windows 2000 SM1000

Predmetom dražby je: Tlakový difúzor - manuálny Model: SM 1000 2000 Farba: Biela SM 1000 2000 pozostáva z: difúzor s regulátorom prietok... celý popis
Dostupnosť
do 3-7 dní
17,00 EUR
13,82 EUR
bez DPH
Číslo produktu:5642185762
 • Kompletné špecifikácie
 • Tlak ovládače pre systém Windows 2000 SM1000
  Tlak ovládače pre systém Windows 2000 SM1000
  do 3-7 dní
  17,00 EUR
  13,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Predmetom dražby je:

Tlakový difúzor - manuálny

Model: SM 1000 2000

Farba: Biela

SM 1000 2000 pozostáva z:

 • difúzor s regulátorom prietoku (vnútorná časť)
 • prívod vzduchu (vonkajšia časť)
 • 4 montážne skrutky a 4 zátky

,

Cena 33,00 PLN za 1 položku (súpravu)

, ,

Určené pre okná: PVC, DREVO, HLINÍK

Materiál rozptyľovača: hliník

Dodávaný difúzor je kompletný a pripravený na inštaláciu.

,

+ FILM „Inštalácia difuzéra do PVC okna“

- ZADARMO za každý nákup difúzora (inštruktážne video v elektronickej podobe)

- ZADARMO min. pre každý nákup 4 difuzéry (video tutoriál na CD)

Tlakové rozptyľovače (manuálne) - samoregulačné. Množstvo privádzaného vzduchu závisí od rozdielu tlaku vonku a vo vnútri miestnosti. Stáva sa to až po úroveň tlakového rozdielu, pri ktorej kapacita difuzéra dosiahne svoju maximálnu hodnotu. Ručný rozptyľovač tlaku má možnosť ručného otvárania a zatvárania.

,

Výhody difúzora SM 1000 2000:

 • Zdravé
 • Štíhly a elegantný vzhľad
 • Hladké manuálne nastavenie prietoku vzduchu
 • Neoprénová pena, ktorá vytvára tepelnú a zvukovú bariéru
 • Ochranná sieť proti hmyzu
 • Vyrobené z vysoko kvalitného hliníka
 • Práškové lakovanie
 • 5 rokov záruka

,

Difúzor má nasledujúce dokumenty:

 • Technické schválenie stavebného výskumného ústavu
 • Hygienické osvedčenie (PZH)

,

Technické parametre:

rozmery:

 • Difúzor 260 x 16 x 16,6 mm (dĺžka x výška x šírka)
 • 260x16x19 mm (dĺžka x výška x šírka)

,

Prietok vzduchu:

 • 15 m3 / h pri 10 Pa
 • 22 m3 / h pri 20 Pa

,

Zvuková izolácia:

 • 34 - 35 (dB)
Dostupné štandardné farby:

 • biela
 • Svetlohnedá
 • Tmavohnedá
 • Svetlo hnedá / biela
 • Tmavo hnedá / biela

Sú k dispozícii na našich ďalších dražbách Allegro.

+ FILM „Inštalácia difuzéra do PVC okna“

- ZADARMO za každý nákup difúzora (inštruktážne video v elektronickej podobe). Film sa pošle na e-mail okamžite po zakúpení.

- ZADARMO min. pre každý nákup 4 rozptyľovače (video návod na CD). Na dodanie difúzorov sa pridá CD.

Film je možné vidieť na každom počítači, CD-ROM

Disk má číslo ISBN 978-83-954947-1-0

,

CD obsahuje ukážkový film o tom, ako namontovať difúzor do PVC okien. Fólia je inštrukcia, ktorá ukazuje každú fázu zostavenia difuzéra krok za krokom. Film presne ukazuje, čo treba urobiť, aby sa difúzor a prívod správne nainštalovali a aby nedošlo k poškodeniu okna. Materiál je možné rozdeliť na dve časti. V každej z týchto dvoch častí filmu je znázornené, ako ľahko určiť miesto na pripevnenie difuzéra a externý prívod vzduchu, ako vŕtať otvory a vyfrézovať ich a ako pripevniť difuzér pomocou západiek alebo upevňovacích skrutiek. Prvá časť predstavuje spôsob montáže difuzéra do okenného krídla, zatiaľ čo druhá časť zobrazuje inštaláciu vonkajšieho prívodu vzduchu na okenný rám. Celý film trvá asi 13 minút. Disk je zaznamenaný vo formáte CD-ROM a je možné ho prezerať na ľubovoľnom počítači.

Inštalácia difúzora SM 1000 2000.


 


,


Obrázok ukazuje montáž difuzéra v PVC okne. Je tiež znázornený priečny rez priechodným otvorom spolu s jeho priemerom a dĺžkou.


,


Ku každej objednávke difuzéra pridávame úplné pokyny na zostavenie papiera.Rozptyľovače okien - čo stojí za to vedieť?

Čo sú to rozptyľovače okien?

Rozptyľovače okien sú zariadenia inštalované na zabezpečenie riadneho vetrania vzduchu v uzavretých miestnostiach. Vzduch vo vnútri je znečistený a vlhký pri dýchaní ľudí, varení, kúpaní, plastových výparoch (koberce, dyhy), horení plynu. Nadmerná vlhkosť v miestnostiach vedie k rozvoju rôznych húb, ktoré predstavujú zdravotné riziko. Vďaka použitiu difúzorov sa v miestnosti udržuje konštantná úroveň vlhkosti. Použitie difúzorov zabraňuje zbytočnému otváraniu okien, čo je určite dôležité, ak sú v dome deti alebo zvieratá.

,

Ako zabezpečiť správnu ventiláciu v byte?

Efektívne vetranie znamená organizovanú výmenu vzduchu vo všetkých miestnostiach. Preto by akákoľvek obytná alebo verejná budova mala jednoducho „dýchať“. Budovy bez riadneho vetrania sú vystavené nadmernej vlhkosti, a preto sú iba krokom k vývoju plesní a húb, čo má priamy vplyv na zničenie stavebných štruktúr. a sú zodpovedné za mnoho negatívnych účinkov na naše zdravie, napríklad: alergie, únava, bolesti hlavy, choroby dýchacích ciest. Tieto problémy môžete odstrániť alebo im predchádzať inštaláciou vetracích otvorov. Berúc do úvahy klimatické podmienky v našich domácnostiach a miestnostiach, ktoré používame, musíme zvážiť výhody používania vetracích otvorov.

,

Čo sú to rozptyľovače?

Difuzéry sú zariadenia určené na riadený prívod čerstvého vzduchu. Sú namontované na hornom okraji okna alebo na vonkajšej stene budovy. Z dôvodu spôsobu riadenia rozlišujeme nasledujúce typy:

- tlak, ručne ovládaný - vybavený clonou, pomocou ktorej manuálne meníme kapacitu difuzéra.

- tlakový, automatický - vybavený automatickou škrtiacou klapkou, ktorá automaticky reguluje množstvo privádzaného vzduchu, zatiaľ čo používateľ môže manuálne uzavrieť otvor.

- hypergradované - zatvárajú sa a otvárajú sa automaticky v závislosti od zmeny relatívnej vlhkosti vo vnútri miestnosti.

,

Prečo používame difuzéry?

Naše domy a byty sú stále viac navrhnuté tak, aby izolácia budovy a okná inštalované v stenách mali čo najlepšiu tepelnú izoláciu. Pri stavbe domov a bytov zabezpečujeme najvyššiu možnú teplotu vo vnútri, často ignorujeme problém riadneho vetrania v budove. Nedostatok prúdu vzduchu spôsobuje nielen vlhké steny a plesne, ale tiež vážne ohrozuje naše zdravie. Stále častejšie sa vyskytujúce civilizačné choroby, ako sú alergie alebo astma, môžu byť spôsobené mikroorganizmami vyskytujúcimi sa v prostredí - práve kvôli nedostatku čerstvého vzduchu. Ako teda môžeme riešiť problém s vlhkosťou a nesprávnou teplotou v byte? Vzhľadom na vaše pohodlie a zdravie sme vytvorili difuzéry, ktoré pri dodržaní všetkých bezpečnostných noriem zabezpečujú nepretržitý prístup čerstvého vzduchu do bytu bez výrazného zníženia teploty interiéru.

,

Ktoré difútory sa oplatí zvoliť?

Široká škála rôznych typov difúzorov znamená, že zákazníci majú často problém s výberom konečného produktu. Z hľadiska takých kritérií, ako sú: účinnosť, praktickosť a pohodlie pri používaní medzi rozptylovačmi dostupnými na trhu, najobľúbenejšie sú rozptyľovače tlaku. Na rozdiel od iných typov ich môžeme regulovať sami, reguláciou množstva prúdiaceho vzduchu. Toto riešenie nám umožňuje získať maximálnu účinnosť zariadenia, zabezpečiť stálu cirkuláciu vzduchu a tým sa navždy zbaviť problémov s vlhkosťou v byte.

,

PREDCHÁDZA S ODVODOM OKIEN:

KOSAČNÁ OKNÁ - Kondenzácia vodnej pary na okná

Problém s vymývaním okien sa vyskytuje najčastejšie v zime, keď vonkajšia teplota klesá. Počas tejto doby sa z dôvodu nižšej vonkajšej teploty naše miestnosti nebudú môcť dostatočne zahriať, aby sa predišlo stratám tepla. Stále však robíme to isté ako varenie, umývanie, sušenie atď., T. J. Činnosti, pri ktorých sa zvyšuje vlhkosť v miestnosti. Vonkajšia nízka teplota, a tým aj šachta a vyššia vlhkosť v miestnosti, spôsobujú kondenzáciu na skle.

,

MOLDS A MUSHROOMS VYHLÁSENIE

Problém plesní a húb sa vyskytuje najčastejšie na jeseň av zime, keď vonkajšia teplota výrazne klesá. Počas tohto obdobia sú naše okná častejšie zatvorené ako pootvorené, čo znamená, že v miestnosti nie je dostatok čerstvého vzduchu, a tým sa udržiava vysoká úroveň vlhkosti. V podmienkach stálej vysokej vlhkosti plesne a huby rastú veľmi rýchlo.

,

Účinkujú OBRACAČA ŤAHU

Spätný ťah nastane, keď je množstvo vzduchu privádzaného zvonka, je neprimerané množstvu odsávaného vzduchu z miestnosti, najmä ak je množstvo vzduchu privádzaného zvonka príliš malé.

,

DÁVKOVANIE V KYSELINÁCH - Oxid uhličitý

Okná z PVC sa vyznačujú vysokým parametrom tesnosti a ak nie sú zapečatené vo výrobnom závode alebo nie je v nich nainštalovaný žiadny ventilátor okien, prietok vzduchu cez ne je veľmi malý, takmer nulový. V prípade neúplného procesu spaľovania palív, napríklad plynu, oleja, dreva alebo uhlia, sa v miestnosti vytvára oxid uhoľnatý (čad), ktorý sa nazýva „tichý zabijak“, pretože je bez zápachu, bezfarebný a bez chuti. 
Tovar zaradený v kategóriách
© 2018 Všetky práva vyhradené
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.