Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Štvr 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
10.09.2019
Nákup tovaru pre firmy bez DPH
Ste platca DPH. Potrebujete nakúpiť bez DPH? čítať celé
Nočná smena strava
07.09.2019
Nočná smena strava
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
07.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Elektrina a príslušenstvo
 3. Audio a video vrátniky
 4. ELEKTROZACZEP AC/DC, SCOTT - BLOK - PAMÄŤ POPRUH

ELEKTROZACZEP AC/DC, SCOTT - BLOK - PAMÄŤ POPRUH

ELEKTROZACZEP AC/DC, SCOTT - BLOK - PAMÄŤ POPRUH

  Elektrický úder Scot symetrický ES-S12AC / DC-MB Memory Lock Symetrický elektrický úder V prípade typických modelov musí zákaz... celý popis
Dostupnosť
do 3-7 dní
41,00 EUR
34,17 EUR
bez DPH
Číslo produktu:5178754183
 • Kompletné špecifikácie
 • ELEKTROZACZEP AC/DC, SCOTT - BLOK - PAMÄŤ POPRUH
  ELEKTROZACZEP AC/DC, SCOTT - BLOK - PAMÄŤ POPRUH
  do 3-7 dní
  41,00 EUR
  34,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie 


Elektrický úder Scot symetrický ES-S12AC / DC-MB Memory Lock


Symetrický elektrický úder

V prípade typických modelov musí zákazník pri výbere elektrického zámku uviesť smer otvárania ovládaných dverí (vľavo-vpravo). Symetrický elektrický náraz má západku (pero) umiestnenú v rovnakej vzdialenosti od obidvoch okrajov krytu, čo znamená, že môže byť inštalovaný do ľavého aj pravého dverí. Toto vylučuje potrebu výberu konkrétneho typu elektrického zámku pri navrhovaní vstupnej kontroly. Funkciou elektrického zámku je zablokovať vstup, ktorý je ním chránený, a uvoľniť ho po pripojení napätia dodávajúceho elektrickú záchytnú cievku. Elektrický zámok môže byť ovládaný dverným telefónom, videotelefónom, systémom kontroly prístupu alebo jednoduchým skratovým tlačidlom (tzv. Zvonček).

Elektrické zámky SCOT sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa premietajú do bezporuchovej prevádzky po dlhú dobu. Testy výrobcu nepreukazujú nadmerné opotrebenie ani pri stotisícoch cykloch otvárania. To umožňuje, aby sa na elektrický zámok vzťahovala 5-ročná záruka.

Vrátane štandardnej montážnej lišty

Spolu s elektrickým zámkom dostane zákazník univerzálny kovový pásik, ktorý umožňuje inštaláciu elektrického zámku do stĺpika brány alebo dverového rámu.

Nastavenie jazyka západky

Umožňuje vylúčiť vôľu medzi jazykom elektrického zámku a jazykom zámku dverí predĺžením jazyka elektrického zámku v rozsahu 0 ~ 4 mm od štandardnej polohy.

Univerzálne napájanie

Elektrický zámok je vybavený cievkou umožňujúcou jednosmerný prúd (zo zdroja jednosmerného prúdu) alebo striedavý prúd (z transformátora). Táto vlastnosť umožňuje výber napájacieho zariadenia, napríklad z hľadiska počuteľnosti elektrického zámku. Po napájaní elektrického zámku jednosmerným prúdom bude osoba pri vchode počuť iba charakteristický „cvaknutie“, zatiaľ čo striedavý prúd spôsobí „bzučanie“ počas celého napájania elektrického napätia elektrickým zámkom.

pamäť

Na otvorenie (odomknutie) zámku je dostatočný krátky (okamžitý) elektrický impulz na odomknutie elektrického úderu. Po prejdení dverami sa zámok vráti do pokojovej polohy. Toto je praktická funkcia, ak dvere ovláda odchádzajúca osoba, kde je otváracie tlačidlo umiestnené vo vzdialenosti od zámku. bez strachu z opätovného zatvorenia. Môže sa používať s poplachovými systémami, jednoduchými systémami na kontrolu vstupu, bezdrôtovými systémami riadenia dverí atď., Kde nie je nastaviteľný čas otvárania dverí. Neodporúča sa v prípade ovládania pomocou riadiaceho systému s nastaviteľným časom otvorenia, kde môže byť nastavený čas privedenia napätia na elektrickú záchytnú cievku dlhší ako čas, ktorý prechádza dverami. Týmto sa elektrický štrajk znova odomkne a vchod sa otvorí.

Mechanický zámok

Elektrický úder má mechanický spínač, ktorý je možné nastaviť do polohy OTVORENÉ alebo ZATVORENÉ. V stave OTVORENÉ (OPEN) môžete kedykoľvek prejsť dverami bez toho, aby ste vydávali elektrické impulzy. V stave ZATVORENÉ (CLOSE) funguje ako štandard ako ostatné modely elektromagnetických zámkov. Spínač je možné nastaviť iba pri otvorených dverách. Po zatvorení dverí nie je možné zmeniť polohu spínača. Používa sa na miestach, kde je počas dňa hustá premávka a nie je potrebné kontrolovať ľudí. V závislosti od vašich potrieb môžete elektromagnetický zámok uzamknúťprepnúť do pracovného režimu s ovládaním ľudí.

Technické údaje

- napájanie: 12 V AC / DC

- spotreba energie: 300 mA (AC) / 600 mA (DC)

- nastaviteľný jazyk 0 ~ 4 mm

otváranie pamäte -

- mechanický zámok

- rozmery zips: 75 x 20 x 28 mm

- rozmery upevňovacieho pásu: 100 x 20 x 3 mm 
Tovar zaradený v kategóriách
© 2018 Všetky práva vyhradené
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.